Revolton

O NAS

O NAS

powrót

REVOLTON – to najlepszy partner w kompleksowej budowie elektrowni fotowoltaicznych „pod klucz”.

Główną działalnością firmy Revolton jest budowa i montaż kompletnych, dużych instalacji fotowoltaicznych na terenie Europy.

Revolton to polski certyfikowany producent konstrukcji wsporczej pod panele fotowoltaiczne dla elektrowni słonecznych. Dzięki zastosowaniu powłok cynowych Magnelis, konstrukcje firmy cechują się dużą wytrzymałością, a własny park maszynowy i będący jego
częścią ciężki sprzęt budowlany umożliwia szybkie wykonanie nawet najbardziej wymagającego projektu.
 

Konstrukcja wsporcza
Rozwiązania stosowane przez firmę Revolton stanowią rezultat wielu lat doświadczeń w branży budowlanej oraz poszukiwań systemu pozwalającego na szybki, stabilny i bezpieczny montaż. Na bazie takiego systemu możliwe jest zaprojektowanie dowolnej konfiguracji rozmieszczenia modułów na gruntach wskazanych przez inwestora.
Konstrukcja stalowa pokryta jest powłoką Magnelis, która sprawia, że nie reaguje ona z aluminium, spełniając nawet najbardziej surowe normy, również w środowisku C5-M. Jest to idealna powłoka dla konstrukcji solarnych (PV), która daje też skuteczną ochronę przed korozją w przypadku posadowienia w ziemi. Dodatkowo, posiada ona 25-letnią gwarancję trwałości.

Innowacyjne podejście zapewnia najwyższą jakość usług, jak też dużą wydajności pracy.
Firma świadczy usługi kompleksowej budowy dużych, małych i mikro instalacji fotowoltaicznych.

Nasze doświadczenie zdobywane przez lata na niemieckim i polskim rynku pozwoliło umocnić naszą pozycję, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy farm słonecznych.

Wyróżnia nas szybkość działania oraz wiedza, którą dysponujemy. Doświadczenie umożliwia nam bezbłędne zrealizowanie każdego projektu, niezależnie od jego wielkości, lokalizacji i rodzaju zastosowanej technologii.

REVOLTON Dzięki  dobremu przygotowaniu zarządza interesującymi gruntami i powierzchniami dachowymi pod inwestycje elektrowni słonecznych.

Oferujemy kompleksowe wsparcie inwestorom zainteresowanym współpracą z nami oraz pełną pomoc w pozyskiwaniu środków na finansowanie przedsięwzięcia.

Praca z REVOLTON jest optymalnym rozwiązaniem dla twoich projektów. Nasz profesjonalizm to podstawa udanej współpracy. Spółka Revolton, jako generalny wykonawca, oferuje unikalne rozwiązania dedykowane dla różnych inwestorów.

Współpracując z nami, zapewniamy, że ​​stosowana przez nas technologia będzie optymalnym rozwiązaniem dla Twojej inwestycji oszczędzając Twój czas i koszty, jednocześnie gwarantujemy rzetelne wykonanie Twojego projektu.

Nasza firma dysponuje nieograniczoną ilością monterów gotowych na każde wezwanie, potrzebnych do realizacji nawet największych projektów.

Cechuje nas precyzja, elastyczność i kompleksowość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie szybko i bezawaryjnie wykonać dowolny projekt, bez względu na jego wielkość, lokalizację i rodzaj użytej technologii.

 

WYKORZYSTAJ NASZE DOŚWIADCZENIE I SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

 

Popularne artykuły

Grupa Revolton na Świecie

2012

2012
Pomimo drastycznych cięć w niemieckim programie dopłat do produkcji energii słonecznej, Niemcy zainstalowali w 2012 roku rekordową ilość nowych instalacji fotowoltaicznych. Revolton także uczestniczył w tych projektach.

2013
Revolton w oczekiwaniu na ustawę o Odnawialnych Źródłach Energii, przygotowuje się do rewolucji energetycznej, która ma nastąpić w 2013 r. Będziemy mogli rozpocząć tysiące inwestycji i przyczynić się do poprawy zarządzania produkcją energii w Polsce.

Newsletter

Zamów nasz newsletter. Zachęcamy do pozostawiania swoich danych.