Revolton

Realizacje

Realizacje

powrót

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na polskim i niemieckim rynku fotowoltaicznym, jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie wykonać dowolny projekt, bez względu na jego wielkość, lokalizację i rodzaj użytej technologii. Kilkadziesiąt zbudowanych elektrowni potwierdza możliwości wykonawcze naszej firmy. 

Do budowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy najlepsze podzespoły wiodących światowych producentów gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania, wydajność i bezawaryjność elektrowni, a co najważniejsze – wieloletnią trwałość systemu PV.

 

DO TEJ PORY ŁĄCZNA MOC ZAINSTALOWANYCH PRZEZ NAS ELEKTROWNI TO PONAD 100 MW

 

Sprawdź nasze wybrane realizacje

Popularne artykuły

Grupa Revolton na Świecie

2012

2012
Pomimo drastycznych cięć w niemieckim programie dopłat do produkcji energii słonecznej, Niemcy zainstalowali w 2012 roku rekordową ilość nowych instalacji fotowoltaicznych. Revolton także uczestniczył w tych projektach.

2013
Revolton w oczekiwaniu na ustawę o Odnawialnych Źródłach Energii, przygotowuje się do rewolucji energetycznej, która ma nastąpić w 2013 r. Będziemy mogli rozpocząć tysiące inwestycji i przyczynić się do poprawy zarządzania produkcją energii w Polsce.

Newsletter

Zamów nasz newsletter. Zachęcamy do pozostawiania swoich danych.