Konstrukcje naziemne

Nasze autorskie naziemne konstrukcje montażowe stworzyliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenia w budowie farm fotowoltaicznych.

Wybór konstrukcji montażowych powinien być zawsze podyktowany wyborem najlepszych parametrów, dlatego Revolton zdecydował się na zastosowanie wielu nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych, które jednocześnie doskonale sprawdziły się już przy realizacji wielu projektów.

Przejdźmy do konkretów. Naziemne konstrukcje RV 4X7 zostały stworzone pod przemysłowe instalacje fotowoltaiczne. Charakteryzuje je szybkość montażu. Dlaczego? Bo to jedynie sześć podpór fundamentowych. Tak, tylko tyle potrzeba, aby zamocować stół składający się z 28 modułów. Potrzebna jest większa ilość modułów? Konstrukcje naziemne do fotowoltaiki RV 6X7 mieszczą aż 42 moduły PV na jednym stole.

Wszystkie konstrukcje powstają w taki sposób, aby mogły być posadowione nawet w najtrudniejszym terenie, tzn. spełniły swoje zadanie bez względu na warunki glebowe, położenie inwestycji w danej strefie wiatrowej czy śniegowej. Na terenie Polski znajdują się 3 strefy wiatrowe i aż 5 stref śniegowych. Naziemne konstrukcje pod panele fotowoltaiczne Revolton sprostają warunkom pogodowym w każdej z tych stref, ponieważ obliczenia statyczne konstrukcji dobierane są dla każdej lokalizacji indywidualnie w zależności od wymagań i obciążeń poszczególnych stref geograficznych.

Korozja to już nie problem

Wykorzystujemy najlepsze powłoki antykorozyjne dedykowane do tego typu konstrukcji, które muszą spełniać określone wymagania wytrzymałości.

Powłoka Magnelis® w lipcu 2015 r. została dodana do europejskiej normy na stal powlekaną ogniowo (EN 10346). Znakomita odporność na korozję to efekt wyjątkowego składu (3% Mg i 3,5% Al), który zapewnia stabilną i mocną ochronę na całej powierzchni blachy oraz na jej krawędziach. Zwarta powłoka Magnelis® uniemożliwia znajdującej się poniżej warstwie stali kontakt z otoczeniem działa jak bariera zapobiegająca powstawaniu korozji. Te właściwości zostały udowodnione zarówno w szybkich testach laboratoryjnych jak i testach środowiskowych. Powłoka ma świadectwa dopuszczenia do użytku wydane przez takie niezależne organy, jak: CSTB (Francja), DIBt (Niemcy), RISE (Szwecja). Dlatego na nasze konstrukcje dajemy 25 lat gwarancji.

Siedziba

REVOLTON Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok.18
00-019 Warszawa
tel. +48 784190248
e-mail: info@revolton.pl
Oddział

REVOLTON Sp. z o.o.
Jakuszów 58
59-222 Miłkowice
tel. 76 5000025
e-mail: info@revolton.pl
Formularz kontaktowy

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki