O nas

Jesteśmy obecni w branży OZE od 2012 roku. Doświadczenie i szlify zdobywaliśmy na wymagającym niemieckim rynku. Nasi zachodni sąsiedzi są światowym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Zdobywana przez lata wiedza pozwoliła nam wypracować kompleksowe rozwiązania służące budowaniu farm fotowoltaicznych na gruncie jaki i na dachach.

Wiedza technologiczna to nie wszystko, my sięgamy po więcej.

Jesteśmy certyfikowanym producentem najbardziej wytrzymałych konstrukcji wsporczych dla gruntowych elektrowni słonecznych. A to dzięki obliczeniom statycznym konstrukcji, które wykonywane są dla każdego projektu oddzielnie w zależności od jego lokalizacji oraz zastosowaniu najnowszych powłok cynkowych Magnelis.

REVOLTON stał się w ten sposób silną firmą – liderem z branży budownictwa, energetyki, projektowania i wykonawstwa. Efekt synergii, osiągnięty dzięki połączeniu naszych mocnych stron z każdej z tych dziedzin umożliwia nam profesjonalne wykonanie dowolnego projektu pod klucz.

Jesteśmy w stanie wykonać każdą instalację PV szybko i bezawaryjnie, bez względu na jej wielkość, lokalizację i rodzaj użytej technologii.

Klientom oferujemy kompleksową obsługę – pełne wsparcie od momentu wykonania projektu, przez dostawę po profesjonalny montaż. Tym samym inwestor oszczędza czas, pieniądze i energię. Revolton to partner, który skraca czas inwestycji do minimum.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który może być na chwilę obecną wykorzystywany w branży, fabrycznie nową flotą samochodów, technologią dostosowaną do każdego terenu i warunków gruntowych.

Rozporządzamy nieograniczoną liczbą monterów. Wszyscy posiadają pozwolenie na pracę w Unii Europejskiej. (KARTA A1).

Sprawdź nas!

Siedziba

REVOLTON Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok.18
00-019 Warszawa
tel. +48 784190248
e-mail: info@revolton.pl
Oddział

REVOLTON Sp. z o.o.
Jakuszów 58
59-222 Miłkowice
tel. 76 5000025
e-mail: info@revolton.pl
Formularz kontaktowy

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki