PROJEKTOWANIE

Przeprowadzamy dla inwestora cały proces inwestycyjny, począwszy od wszystkich niezbędnych uzgodnień wraz z projektem budowlanym i projektem wykonawczym potrzebnym do rzetelnego wykonania każdego projektu.

GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI

Zapewniamy pełne i profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji w Odnawialne Źródła Energii. Świadczymy usługi na podstawie kontraktu EPC. Zajmujemy się zarówno projektowaniem instalacji, dostawą urządzeń i finalnie ich montażem. Pomagamy w organizacji finansowania, stąd nazwa EPC: Engineering, Procurement, and Construction.

UZGODNIENIE I PRZYŁĄCZENIE DO SIECI ENERGETYCZNEJ

Pomagamy inwestorowi w złożeniu wniosku o wydanie warunków przyłączenia do sieci, w zawieraniu umów dystrybucyjnych i uzyskaniu koncesji na wytwarzanie energii elektrycznej wydawanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki oraz w zawarciu umowy sprzedaży energii.

TESTY ZGODNOŚCI NC RFG - BADANIA JAKOŚCI ENERGII

Przeprowadzamy testy zgodności - badania jakości energii zgodne z wymaganiami kodeksu sieciowego NC RFG dla modułów wytwarzania energii typu B, C i D, wymagane w celu uzyskania ostatecznego pozwolenia na użytkowanie. Po więcej informacji, kliknij TUTAJ.

FINANSOWANIE

Wychodzimy naprzeciw potrzebom inwestorów i pomagamy realizować inwestycję, również na płaszczyźnie pozyskania stosownego finansowania.
Siedziba

REVOLTON Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok.18
00-019 Warszawa
tel. +48 784190248
e-mail: info@revolton.pl
Oddział

REVOLTON Sp. z o.o.
Jakuszów 58
59-222 Miłkowice
tel. 76 5000025
e-mail: info@revolton.pl
Formularz kontaktowy

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki