Konstrukcje wsporcze

Nasze autorskie naziemne konstrukcje wsporcze stworzyliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenia w budowie farm fotowoltaicznych.

Wybór konstrukcji montażowych powinien być zawsze podyktowany wyborem najlepszych parametrów, dlatego Revolton zdecydował się na zastosowanie wielu nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych, które jednocześnie doskonale sprawdziły się już przy realizacji wielu projektów. Listę zrealizowanych przez nas projektów można zobaczyć TUTAJ.

Przejdźmy do konkretów:

  • Naziemne konstrukcje wsporcze RV 4X7 zostały stworzone pod przemysłowe instalacje fotowoltaiczne. Charakteryzuje je szybkość montażu. Dlaczego? Bo to jedynie sześć podpór fundamentowych. Tylko tyle potrzeba, aby zamocować stół składający się z 28 modułów.
  • Potrzebna jest większa ilość modułów? Konstrukcje naziemne do fotowoltaiki RV 6X7 mieszczą aż 42 moduły PV na jednym stole.
  • Konstrukcje naziemne RV 2X10 zostały zaprojektowane z myślą o najnowszych technologiach PV i idealnie nadają się do montażu modułów o dużo większych gabarytach – nawet do 2,5 m długości.
  • System RV-B 4X6 to konstrukcje wsporcze dostosowane do montażu potężnych modułów bifacjalnych o dużych gabarytach.
  • Dla ekstremalnie trudnych warunków, konstrukcje wsporcze RV-WZ 4X10 pozwalają na instalację paneli w orientacji wschód-zachód, co umożliwia na optymalne zagospodarowanie terenu w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Wszystkie konstrukcje powstają w taki sposób, aby mogły być posadowione nawet w najtrudniejszym terenie, tzn. spełniły swoje zadanie bez względu na warunki glebowe, położenie inwestycji w danej strefie wiatrowej czy śniegowej. Na terenie Polski znajdują się 3 strefy wiatrowe i aż 5 stref śniegowych. Naziemne konstrukcje pod panele fotowoltaiczne Revolton sprostają warunkom pogodowym w każdej z tych stref, ponieważ obliczenia statyczne konstrukcji dobierane są dla każdej lokalizacji indywidualnie w zależności od wymagań i obciążeń poszczególnych stref geograficznych. Dostarczamy i montujemy nasze konstrukcje na terenie całej Polski.

 

 

Korozja to już nie problem

Wykorzystujemy najlepsze powłoki antykorozyjne dedykowane do tego typu konstrukcji, które muszą spełniać określone wymagania wytrzymałości.

Powłoka Magnelis® w lipcu 2015 r. została dodana do europejskiej normy na stal powlekaną ogniowo (EN 10346). Znakomita odporność na korozję to efekt wyjątkowego składu (3% Mg i 3,5% Al), który zapewnia stabilną i mocną ochronę na całej powierzchni blachy oraz na jej krawędziach. Zwarta powłoka Magnelis® uniemożliwia znajdującej się poniżej warstwie stali kontakt z otoczeniem działa jak bariera zapobiegająca powstawaniu korozji. Te właściwości zostały udowodnione zarówno w szybkich testach laboratoryjnych jak i testach środowiskowych. Powłoka ma świadectwa dopuszczenia do użytku wydane przez takie niezależne organy, jak: CSTB (Francja), DIBt (Niemcy), RISE (Szwecja). Dlatego na nasze konstrukcje dajemy 25 lat gwarancji.

Siedziba

REVOLTON Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok.18
00-019 Warszawa
tel. +48 784190248
e-mail: info@revolton.pl
Oddział

REVOLTON Sp. z o.o.
Jakuszów 58
59-222 Miłkowice
tel. 76 5000025
e-mail: info@revolton.pl
Formularz kontaktowy

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki