Revolton na targach Inter Solar w Monachium

29.10.2013

W dniach 19-21 czerwca 2013 roku w Monachium odbywały się największe i najważniejsze Międzynarodowe Targi branży Solarnej w tej części świata. Wśród 1330 wystawców najbardziej liczących się graczy na rynku energii odnawialnej nie mogło zabraknąć również Grupy Revolton z Warszawy.

Dzięki doskonałej współpracy z jednym z renomowanych producentów konstrukcji do montażu instalacji fotowoltaicznych – Solartechnik Sűd, udało nam się zaaranżować wspólne stoisko w Hali B3. Dziękując za gościnę prezesowi tej niemieckiej spółki Panu Erhanowi Dincerowi, pragniemy wyrazić nasze najwyższe uznanie dla innowacyjności i rewolucyjności oferowanej przez jego firmę unikalnej konstrukcji do montażu modułów PV metodą wsuwania. Połączenie opatentowanej przez Solartechnik Sűd metody z wysoko kwalifikowaną i wydajną ofertą montażu świadczoną przez Grupę Revolton spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nasze wspólne stoisko. Konstrukcja pod instalację naziemną oraz na dachy i car-porty zdobyła uznanie wielu potencjalnych kontrahentów z branży elektrowni słonecznych.

Będąc wśród najważniejszych podmiotów gospodarczych świadczących swoje usługi w sektorze energii odnawialnej pochodzącej ze słońca, Grupa Revolton nawiązała liczne kontakty handlowe i biznesowe, które z pewnością zaowocują kolejnymi dużymi realizacjami na międzynarodowym rynku fotowoltaiki.

Polska, jako jedyny kraj w tej części Europy wciąż czekający na ustawę o OZE, spotyka się ciągle ze sporym zainteresowaniem inwestorów z niemal całego świata. Z wieloma z nich prowadziliśmy na targach rozmowy handlowe na temat współpracy przy realizacji projektów w środkowej i wschodniej Europie. Na ekranie umieszczonym w centralnym punkcie naszego stoiska, można było zobaczyć prezentację multimedialną realizacji najważniejszych inwestycji z wykorzystaniem konstrukcji firmy Solartechnik Sűd montowanych przez spółki z grupy Revolton. Zainteresowanym naszą ofertą przekazywaliśmy aktualne katalogi z najnowszą ofertą kompleksowej budowy elektrowni słonecznych pod klucz, wraz z informacjami o naszych największych realizacjach, których łączna moc przekroczyła już 100 MW.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oferowaliśmy w formie poczęstunku tradycyjne polskie specjały, a największym wzięciem cieszył się chleb ze smalcem i ogórkiem, oraz słodkie smakołyki znane w naszym kraju.

Ponadto na terenach wystawienniczych na stoisku zewnętrznym wraz z naszym niemieckim partnerem zaprezentowaliśmy konstrukcję dużego Car-Portu. Lekka, trwała i szybka w montażu wiata garażowa jest idealną konstrukcją dachową pod instalację fotowoltaiczną do produkcji energii elektrycznej ze słońca na własne potrzeby, a w większej skali także i na sprzedaż do sieci nadwyżki produkowanego prądu.

W załączonej galerii zdjęć prezentujemy wybrane fotografie będące pamiątką z tego udanego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie był udział w monachijskich targach. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejne edycje tych oraz innych targów z udziałem Grupy Revolton, a wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę targów składamy gorące podziękowania.

Arkadiusz Mucha
Prezes Zarządu
Revolton Sp. z o.o.

Siedziba

REVOLTON Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok.18
00-019 Warszawa
tel. +48 784190248
e-mail: info@revolton.pl
Oddział

REVOLTON Sp. z o.o.
Jakuszów 58
59-222 Miłkowice
tel. 76 5000025
e-mail: info@revolton.pl
Formularz kontaktowy

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki